Den ocelotisku v Hradištku

V sobotu 22. ledna 2022 Vás zveme na Den ocelotisku v Tiskárně Hradištko, který se bude konat od 9 do 15 hodin. V tiskárně bude otevřena příležitostná poštovní přepážka vybavená příležitostným razítkem a nabízející novou emisi známek s vyobrazením našeho ocelotiskového stroje Waite & Saville. Akce bude probíhat za plného provozu podniku a pokud to technické okolnosti dovolí, návštěvníci si budou moci prohlédnout tiskový lis Waite & Saville vyobrazený na nové známce – a třeba se u něj i vyfotografovat. Pro prvních pár desítek zájemců bude v prodeji i nástěnný kalendář naší tiskárny s titulem „Ocelotisk pod lupou“.
Hradištko leží poblíž známého letoviska Štěchovice a z Prahy se sem lze snadno dostat autem nebo příměstským autobusem č. 338, který vyjíždí ze Smíchovského nádraží (jízdní řád naleznete např. na www.idos.idnes.cz , vystoupíte pak na stanici Hradištko – U rybníčku, odkud je to k tiskárně jen pár kroků).
Prosíme o dodržování aktuálních opatření určených Ministerstvem zdravotnictví a dle možností nám dejte rámcově předem na vědomí, jakou účast můžeme očekávat.