Aktuality

Zlatá medaile pro Slovenskou poštu na 17. ročníku World Philatelic Exhibition

Máme velkou radost, že Slovenská pošta získala zlatou medaili na 17. ročníku World Philatelic Exhibition (soutěžní třída UPU), který se konal od 8.11.2022 do 12.11.2022 v Kapském městě. Tato soutěž je “Mistrovství světa” v kategorii nejkrásnějších známek na světě za poslední tři roky. Gratulujeme!!! Moc děkujeme za spolupráci se Slovenskou poštou a věříme, že i Tiskárna Hradištko přispěla “technicky” k tomuto skvělému hodnocení.

Den ocelotisku v Hradištku

V sobotu 22. 1. 22 se konal „Den ocelotisku“ v Tiskárně Hradištko u příležitosti vydání známky „Ocelotisk z ploché desky“. Tímto bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům našeho sobotního „Dne ocelotisku“ za jejich účast. Poděkování dále patří České poště a jejím zaměstnancům, díky kterým tato akce vznikla a byla realizována.

Ocenění v kategorii nejkrásnější známka světa za rok 2018. Tiskárna Hradištko získala 3. místo.

30.10. 2019 se v Madridské Real Casa de la Moneda udělovali ocenění za nejkrásnější poštovní známky světa vydané v roce 2018 v soutěži „Nexofil the Best Stamp of the World“, ve které Slovenská pošta, a.s., dostala rekordní počet ocenění. Na 3. místě v kategorii Nejlepší design poštovní známky na světě za rok 2018 se v Madridu umístila emise „Deň poštovej známky: Alfons Mucha“, kterou vytvořil akad. mal. Vladislav Rostoka a vytiskla Tiskárna Hradištko s.r.o. při příležitosti 100. výročí vydávání československých poštovních známek. Tato známka už v minulém roce získala cenu ministra dopravy a výstavby SR za najkrásnější výtvarný návrh poštovní známky.